Antiparazitní program

Náš antiparazitní program je tu pro vás a vaše zvířata, aby účinně bojoval proti nepříjemným parazitům a zajistil jejich zdraví. V naší nabídce najdete produkty, které vám pomohou v této důležité snaze.

#ShowMore#

Antiparazitní obojky jsou ideální volbou pro psy i kočky, protože poskytují dlouhodobou ochranu před klíšťaty, blechami a dalšími parazity. Jsou navrženy s ohledem na pohodlí a bezpečnost vašich mazlíčků, ať už jsou malí či velcí.

Pro důkladné čištění a odstraňování parazitů doporučujeme naše šampony pro kočky a psy. Ty jsou dostatečně silné pro účinné odstranění silného znečištění a zároveň šetrné k jejich citlivé pokožce. Šampony nejenže odstraňují parazity, ale také odpuzují hmyz, aby vaše zvířata byla chráněna před nepříjemnými kousnutími a svěděním.

Abyste byli připraveni v případě potřeby, nabízíme také pinzetu na klíšťata. Klíště může být potenciálně nebezpečným parazitem, který se může přichytit ke kůži vašeho mazlíčka. S naší pinzetou na klíšťata budete mít nástroj, který umožňuje jejich snadné a bezpečné odstranění.

6 položek celkem
Vytahovač na klíšťata plastový, 9cm
20 Kč bez DPH
24 Kč

Bezpečný a přesný úchop pro rychlé odstranění klíštěte bez rizika zanechání části těla. Skvělý nástroj pro péči o vaše zvířecí miláčky.

Kód: 2381
Antiparazitní obojek bylinný 35 cm
60 Kč bez DPH
73 Kč

Chrání kočku před klíšťaty a blechami, příjemná bylinná vůně. Doba účinnosti obojku je 8 týdnů. Vhodný i pro mláďata starší 12 týdnů.

Kód: 4006
Antiparazitní obojek bylinný 60 cm
69 Kč bez DPH
83 Kč

Chrání psa před klíšťaty a blechami, příjemná bylinná vůně. Doba účinnosti obojku je 8 týdnů. Vhodný i pro mláďata starší 12 týdnů.

Kód: 3906
CANAVET šampon pro kočky s antipar.přísadou Canabis CC 250mlcanatura canavet sampon pro kocky 250ml
98 Kč –14 %
69 Kč bez DPH
84 Kč

Šampon je dostatečně silný pro odstranění silného znečištění a zároveň šetrný k pokožce. Odstraňuje parazity a odpuzuje hmyz. Expirace 10/2025

Kód: A30920
CANAVET šampon pro psy s antiparazitní přísadou Canabis Care Complex 250ml
80 Kč bez DPH
97 Kč

Šampon vhodný pro všechny rasy, délky a barvy srsti. Obsahuje přírodní antiparazitní přísady, které pomáhají snižovat výskyt parazitů v srsti a mají repelentní účinky proti hmyzu.

Kód: A06336
CANAVET šampon pro štěňata antiparazitní
Novinka
80 Kč bez DPH
97 Kč

Šampon vhodný pro štěňata všech ras, délky a barvy srsti. Obsahuje přírodní antiparazitní přísady, které pomáhají snižovat výskyt parazitů v srsti a mají repelentní účinky proti...

Kód: A06335
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz