Granule pro kočky

Poznejte výjimečná krmiva pro kočky od renomované značky NUTRIX PIU. Jako přední italský výrobce krmiv pro domácí mazlíčky s bohatou historií od roku 1954 Vám přináší granule, které splňují nejvyšší standardy kvality a výživy. Granule jsou pečlivě vytvořené pro kočky s ohledem na jejich individuální potřeby, nabízející optimální vyvážení živin a přizpůsobené složení.

#ShowMore#

Nutrix Più

S důrazem na zdraví a pohodu Vašich koček byly vyvinuty receptury, které reflektují specifické potřeby různých skupin koček. Kočičí granule NUTRIX PIU jsou bohaté na kvalitní složky, zajišťující potřebné živiny pro podporu celkového zdraví, vitalitu a krásnou srst Vašich koček. Díky dlouholetým zkušenostem a pečlivému výzkumu byly vytvořeny produkty, na které se můžete spolehnout.

Granule pro koťata poskytují výživu podporující zdravý růst, vývoj kostí a svalů, a posilují imunitní systém. Granule pro dospělé kočky nabízejí vyváženou stravu pro udržení zdravého váhového stavu, lesklé srsti a celkové pohody. Granule pro kastrované kočky jsou speciálně formulovány tak, aby podporovaly zdraví kastrovaných koček a pomáhaly udržovat optimální hmotnost. S výběrem kočičích granulí značky NUTRIX PIU zajišťujete své kočce vynikající stravu odpovídající jejím individuálním potřebám a přispíváte ke zdraví, vitalitě a šťastnému životu vašeho kočičího společníka.

Při výrobě granulí se dbá na každý detail, aby byla zaručena maximální bezpečnost a výživová hodnota. Vyberte NUTRIX PIU granule pro kočky a dopřejte svým mazlíčkům vynikající chuťový zážitek spojený s optimální péčí o jejich zdraví. Objevte skvělou kombinaci tradice, kvality a vědeckého přístupu ve výživě pro Vaše kočky.

2 položek celkem
NUTRIX PIU pro dospělé kočky 1,5 kg
Akce Výprodej
210 Kč –45 %
100 Kč bez DPH
115 Kč

Kompletní a vyvážené krmivo pro kočky, které poskytuje všechny nutriční potřeby koček, je snadno stravitelné a pomáhá udržovat zdravou stolici.  

Kód: G105
NUTRIX PIU pro kastrované kočky 1,5 kg
Akce Výprodej
240 Kč –36 %
132 Kč bez DPH
152 Kč

Kompletní krmivo pro kastrované kočky. Pomáhá udržovat optimální kondici a dlouhodobé zdraví vaší kočky, zejména pokud žije v bytě.

Kód: G106