Doprava a platba

Doprava 

Objednávky odesíláme nejpozději následující pracovní den. V případě platby na dobírku tento termín začíná běžet potvrzením přijetí Vaší objednávky, v případě platby platební kartou či převodem, pak dnem připsání částky na účet.

Vybrat si můžete z následujících způsobů dopravy: 

 1. Česká pošta - Balíkovna: 59,- Kč 
 2. Česká pošta - balík do ruky do 30 kg: 100,- Kč
 3. Česká pošta - balík do ruky 30 - 60 kg: 200,- Kč
 4. DPD - výdejny/boxy: 75,- Kč
 5. DPD - doručení na adresu: 105,- Kč
 6. Osobní odběr na našich výdejních místech - ZDARMA ->
 • Adresa skladu
  Na Žižkově 635/68, 460 06, Liberec 6

  pondělí - pátek, 8:00 - 15:00 hodin
  platba pouze v hotovosti, možnost platby kartou teprve připravujeme


 • Adresa výdejního místa
  UltraTrade s.r.o, 463 43 - Bílá, Vlčetín 85

  pondělí - pátek, 8:00 - 15:30 hodin
  platba pouze v hotovosti, možnost platby kartou teprve připravujeme

O stavu doručování Vaší zásilky Vás bude přepravce informovat SMS zprávou. 

O tom, že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí Vás budeme informovat e-mailem. 

Zboží je prozatím možné doručit pouze v rámci České republiky.

Protože doručení zásilky do Balíkovny či výdejního boxu má svá omezení z hlediska váhy a rozměru zásilky, při vytváření objednávky se Vám nabídnou vždy jen ty způsoby dopravy, které zohledňují váhu Vámi vybraných položek.

I tak si vyhrazujeme právo navrhnout Vám rozdělení zboží z jedné objednávky do několika zásilek právě s ohledem na váhu, rozměry a vlastnosti zboží. Vyhrazujeme si také právo neposkytnout akci "doprava zdarma" pro případ, kdy je nutno objednávku z důvodu váhy, či rozměru rozdělit do více než jednoho balíku. V případě nutnosti rozdělení objednávky do více zásilek Vás budeme kontaktovat. 

Po převzetí zboží od dopravce, prosíme, důsledně zkontrolujte neporušenost obalu zboží a v případě jakýchkoli závad tuto skutečnost neprodleně uveďte dopravci zápisem do přepravního listu zásilky a o uvedené skutečnosti informujte i nás.
V případě, že došlo k poškození obalu, které svědčí o neoprávněné manipulaci a vstupu do zásilky, není Vaší povinností zboží od dopravce převzít. Podpisem předávacího protokolu řidiči stvrzujete, že zásilka zboží splňovala všechny podmínky a náležitosti a na případnou pozdější reklamaci ohledně porušení obalu zásilky nebude brán zřetel.

Nepřevzetí zásilky

Jsme-li podle kupní smlouvy povinni dodat zboží na Vámi určené místo, pak Vy jste dle zákona povinni zboží převzít. Prosíme tedy, abyste brali na vědomí, že odeslání objednávky je pro Vás závazné, můžete od smlouvy samozřejmě odstoupit, ale až po převzetí zboží.

Víte-li, že objednané zboží nechcete převzít, informujte nás o tomto rozhodnutí ještě dříve, než zásilku vydáme přepravci. Víte-li, že nebudete v domluvený čas k zastižení, prosíme, kontaktujte přepravce a upravte čas doručení. 

Zákaznická linka České pošty: +420 800 104 410, pondělí - pátek, 8:00 - 18:00 hodin.
Zákaznická linka DPD: +420 225 373 373, pondělí - pátek, 7:00 - 18:00 hodin.

Konkrétní postupy se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami

Vždy se Vám budeme snažit maximálně vyjít vstříc, ale je potřeba včasná komunikace. Děkujeme za pochopení.

Platba

Nabízíme následující typy platby: 

Bankovním převodem - ZDARMA

Informace pro provedení platby Vám zašleme v rámci potvrzení objednávky. Převod prostředků se obecně převádí na náš bankovní účet: 2502474387/2010. Při zadání platby, prosíme, vyplňte i variabilní symbol platby, čímž je číslo Vaší objednávky. Váš závazek zaplatit kupní cenu je splněn okamžikem připsání příslušné částky na náš účet. Celková cena je splatná do dvou pracovních dnů.

Online platba pro majitele účtu u Fio Banky

Okamžitá platba bankovním převodem na náš účet vedený u Fio Banky. Peníze jsou na účet připsány stejně rychle, jako v případě platby online platební kartou. 

Kartou online - ZDARMA

Okamžitá platba přes platební bránu Shoptet Pay.  

Dobírkou: 49,- Kč

Platba hotově nebo kartou při převzetí zboží.

Faktura bude vystavena v elektronické podobě po uhrazení celkové ceny a bude zaslána na Vaši e-mailovou adresu. Bude také dostupná v Uživatelském účtu e-shopu v případě Vaší registrace.