Krk

Ortézy na krk jsou specializované ortopedické pomůcky, které poskytují podporu a ochranu krku psů. Jsou účinným řešením pro problémy s krčními obratli, rozdrcenými obratli, neurologickými obtížemi a kýlou. Tato inovativní pomůcka představuje alternativu k tradičnímu alžbětinskému obojku (známému také jako kužel hanby).

#ShowMore#

Ortézy poskytují kompresi a trakci krku, což pomáhá ochránit tuto oblast před zraněním. Díky svému designu, pomáhají i při obsedantně-kompulzivním chování. Jejich hlavním účelem je nahradit alžbětinský obojek, který zabraňuje psu kousat a olizovat postiženou část těla po operaci. Díky ortézám se pes nemůže dotknout stehů nebo polknout léky aplikované na ránu, což zajišťuje ochranu hrudníku, břicha, boků a omezuje přístup k oblastem mezi předními tlapkami. Navíc ortéza chrání také perianální oblast, která mohla být zapojena do operace análních žláz nebo píštělí.

Vyzkoušejte ortézy na krk pro vašeho psa a zajistěte mu optimální péči a ochranu při rehabilitaci či pooperační rekonvalescenci.

3 položek celkem
KONG® Cloud™ Krční límec plyš
od 377 Kč–26 %
od 247 Kč bez DPH
od 299 Kč

Plyšový límec pro psy je alternativou ke klasickému kuželu hanby. Chrání poraněné oblastí tlapky, zabraňuje vnikání nečistot do ran a umožňuje pohodlné vidění bez překážek.  

Kód: FEL5
Air-O™ Collar nafukovací límec
od 334 Kč bez DPH
od 404 Kč

Nafukovací límec pro psy je alternativou ke klasickému kuželu hanby. Chrání poraněné oblasti tlapky, zabraňuje vnikání nečistot do ran a umožňuje pohodlné vidění bez překážek.  

Kód: AIR-O-XS
Krční límec pro psa
Krční límec pro psa
Skladem (2 ks)
1 611 Kč bez DPH
1 949 Kč

Ortopedická ortéza pomáhá psům s problémy spojenými s krčními obratli, rozdrcenými obratli, neurologickými problémy a kýlou. 

Kód: BTNECK-L
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz