Krk

Ortézy na krk jsou specializované ortopedické pomůcky, které poskytují podporu a ochranu krku psů. Jsou účinným řešením pro problémy s krčními obratli, rozdrcenými obratli, neurologickými obtížemi a kýlou. Tato inovativní pomůcka představuje alternativu k tradičnímu alžbětinskému obojku (známému také jako kužel hanby).

#ShowMore#

Ortézy poskytují kompresi a trakci krku, což pomáhá ochránit tuto oblast před zraněním. Díky svému designu, pomáhají i při obsedantně-kompulzivním chování. Jejich hlavním účelem je nahradit alžbětinský obojek, který zabraňuje psu kousat a olizovat postiženou část těla po operaci. Díky ortézám se pes nemůže dotknout stehů nebo polknout léky aplikované na ránu, což zajišťuje ochranu hrudníku, břicha, boků a omezuje přístup k oblastem mezi předními tlapkami. Navíc ortéza chrání také perianální oblast, která mohla být zapojena do operace análních žláz nebo píštělí.

Vyzkoušejte ortézy na krk pro vašeho psa a zajistěte mu optimální péči a ochranu při rehabilitaci či pooperační rekonvalescenci.

3 položek celkem
KONG® Cloud™ Krční límec plyš
Tip
od 377 Kč–26 %
od 247 Kč bez DPH
od 299 Kč

Plyšový límec pro psy je alternativou ke klasickému kuželu hanby. Chrání poraněné oblastí tlapky, zabraňuje vnikání nečistot do ran a umožňuje pohodlné vidění bez překážek.  

Kód: FEL5
Air-O™ Collar nafukovací límec
Tip
od 334 Kč bez DPH
od 404 Kč

Nafukovací límec pro psy je alternativou ke klasickému kuželu hanby. Chrání poraněné oblasti tlapky, zabraňuje vnikání nečistot do ran a umožňuje pohodlné vidění bez překážek.  

Kód: AIR-O-XS
Krční límec pro psa
Krční límec pro psa
Skladem (2 ks)
1 611 Kč bez DPH
1 949 Kč

Ortopedická ortéza pomáhá psům s problémy spojenými s krčními obratli, rozdrcenými obratli, neurologickými problémy a kýlou.    

Kód: BTNECK-L