Nejčastější dotazy

Objednávky na dobírku odesíláme nejpozději následující pracovní den od jejich přijetí. Objednávky s platbou předem odesíláme nejpozději následující pracovní den od připsání částky na účet. Rychlost doručení dále závisí na vybraném přepravci. Přepravce má na doručení obvykle 1 - 2 pracovní dny. 

Za případné komplikace se omlouváme. V případě obdržení vadného zboží, prosíme, postupujte dle instrukcí v Reklamačním řádu. Reklamací se budeme zabývat ihned po obdržení potřebných podkladů. 

Ano, lze. Cena za platbu na dobírku je 49,- Kč.

Ano, objednávky je možné vyzvednout osobně na následujících adresách:

 • Adresa skladu
  Na Žižkově 635/68, 460 06, Liberec 6

  pondělí - pátek, 8:00 - 15:00 hodin
  platba pouze v hotovosti, možnost platby kartou teprve připravujeme


 • Adresa výdejního místa
  UltraTrade s.r.o, 463 43 - Bílá, Vlčetín 85

  pondělí - pátek, 8:00 - 15:30 hodin
  platba pouze v hotovosti, možnost platby kartou teprve připravujeme

Objednávku lze bezplatně zrušit před její expedicí. Storno můžete poslat e-mailem případně provést telefonicky. Při zrušení objednávky je nutné uvést Vaše jméno, e-mail a číslo objednávky.

Ano, je to možné. Postupujte prosíme dle instrukcí v sekci Výměna a vrácení

Při vrácení zboží postupujeme dle platných Všeobecných obchodních podmínek. Platbu vracíme zpět na účet do 14 dnů od přijetí Vaší zásilky.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Napište nám na e-mail info@ultrapet.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na zákaznické lince +420 488 388 570 od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 16:00 hodin.