O nás

Vítejte na našem e-shopu UltraPet.

Jsme tým lidí, kteří milují zvířata a nabízíme širokou škálu produktů zaměřených na zdraví a pohodu psů, koček a koní. Naše společnost byla založena v roce 2014 a původně jsme provozovali e-shop Ortezypropsy.cz, specializující se na prodej ortopedických ortéz italské značky Balto.

Specializace na ortopedické ortézy

Jako výhradní distributor značky Balto pro český trh jsme se zaměřili na poskytování kvalitních ortopedických ortéz, které jsou vyvinuty ve spolupráci s veterinárními specialisty v oboru ortopedie. Tyto ortézy se vyznačují vysokou kvalitou materiálů, ergonomickými vlastnostmi a praktičností při nošení.

Rozšíření naší nabídky

S postupem času jsme se rozhodli rozšířit naše portfolio a představujeme vám nový e-shop UltraPet. Nabízíme širokou škálu produktů, které pomáhají podporovat zdraví a blaho Vašich domácích mazlíčků.

Nabídka produktů

Granule NUTRIX PIU

Nabízíme granule pro psy a kočky od italské rodinné firmy NUTRIX PIU, která je již od roku 1954 jednou z nejprodávanějších značek krmiv v Itálii. NUTRIX PIU granule představují chutí tradici a zajišťují vyváženou výživu vašich miláčků.

Veterinární diety Breeders & Breeders

Pro psy a kočky se zdravotními omezeními nabízíme veterinární diety od značky Breeders & Breeders. Tato značka, která se specializuje na krmivo pro profesionální chovatele, poskytuje vysoce kvalitní stravu, která přispívá ke zdravému vývoji vašich zvířat od jejich narození až po seniorský věk.

Výživové doplňky Alavis

Pro zdraví kloubů vašich psů, koček i koní nabízíme výživové doplňky od značky Alavis. Tyto doplňky stravy jsou navrženy tak, aby podporovaly zdraví a pohyblivost kloubů vašich zvířat.

Péče o srst, packy, zuby a uši

Naše nabídka také zahrnuje širokou škálu doplňků od značky TopVet, které se starají o péči o srst, packy, zuby a uši vašich mazlíčků.

Produkty obsahující CBD

Díky naší samostatné kategorii nabízíme produkty obsahující CBD, které jsou vhodné pro kočky, psy i koně. CBD má potenciál podporovat jejich pohodu a uklidnění v případě úzkosti, stresu nebo různých zdravotních potíží.

Naše priority

Věříme, že pečlivě vybrané produkty na našem e-shopu UltraPet splní Vaše očekávání a budou přispívat ke zdraví, pohodě a šťastnému životu vašich mazlíčků. Našimi hlavními prioritami jsou kvalita produktů, spokojenost zákazníků a poskytování poradenství. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme.

Děkujeme, že jste si vybrali UltraPet jako svého partnera pro péči o vaše miláčky.


    E-SHOP PRO ZDRAVÍ VAŠICH DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ


 Balto_1


logo-nutrix

       cruelty-free-p                                made-in-italy-p                                ogm-free-p


 www.kongcompany.com/wp-content/uploads/2022/09/...

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz