Podpěry chůze

Nabízíme různé typy podpěr pro psy, invalidní vozíky pro psy, ortézy pro dysplazii kyčle a další podpůrné pomůcky při chůzi. 

#ShowMore#

Naše produkty jsou pečlivě navrženy s důrazem na pohodlí, bezpečnost a efektivitu, aby poskytovaly nezbytnou podporu a zlepšily kvalitu života psů s pohybovými potížemi. Bez ohledu na velikost, rasu nebo individuální potřeby vašeho psa u nás najdete vhodné produkty, které mu pomohou zvýšit jeho pohyblivost a pohodu.

5 položek celkem
Podpůrná pomůcka k chůzi M 55-65 cm černá
od 186 Kč bez DPH
od 225 Kč

Vhodné jako podpora po operacích, během nemoci či pro domácí zvířata s ochrnutím. Pomáhá s pohybem, chůzí po schodech nebo s nastupováním do auta.     

Kód: 19406
Podpora zadních nohou
ZDARMAZDARMA
od 2 346 Kč bez DPH
od 2 839 Kč

Poskytuje podporu psům s postiženými nohami a zády nebo při zranění. Výrazně zlepšuje chůzi a pohyb psa během rekonvalescence i trvalých následků.  

Kód: BTUP-S
Postroj na podporu chůze celotělový
ZDARMAZDARMA
od 2 602 Kč bez DPH
od 3 149 Kč

Použití při problémech s chůzí způsobenými traumatem, nemocí, paralýzou nebo motorickými obtížemi, a také při problémech s páteří.  

Kód: BTBODYLIFT-XS
Ortéza pro dysplazii kyčle
ZDARMAZDARMA
od 3 768 Kč bez DPH
od 4 559 Kč

Účinná alternativa pro psy s dysplazií, poskytuje úlevu od bolesti a podporu pro artrózu kyčle. Vhodná i v případě, kdy pes nemůže být operován.  

Kód: BTLIFE-S
Invalidní vozík pro psy
ZDARMAZDARMA
od 7 230 Kč bez DPH
od 8 748 Kč

Pomáhá s motorickým postižením nebo s obtížemi při chůzi z důvodu nemoci nebo stáří, jakými jsou dysplazie kyčelního kloubu, degenerativní myelopatie, těžká artritida atp.  

Kód: BTOFFROAD-S