Příslušenství

Představujeme vám nabídku produktů, které jsou zaměřené na ochranu a pohodlí vašich psů. Naleznete zde různé typy botiček, které jsou speciálně navrženy pro ochranu poraněných tlapek. Tyto botičky zajišťují ochranu před nepříznivými povrchy a minimalizují riziko dalších zranění.

#ShowMore#

K dispozici máme také ochranné silikonové ponožky, které udržují rány a obvazy suché a zajišťují ochranu před drobnými zraněními. Pro poskytnutí pohodlného odpočinku starším psům nabízíme ortopedickou matraci, která poskytuje optimální podporu a pohodlí, podporuje krevní a lymfatický oběh a pomáhá správnému držení těla. Matrace je vhodná také pro psy, kteří trpí proleženinami.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které splňují nejvyšší standardy péče. Důkladně jsme se zaměřili na každý detail, abychom zajistili maximální komfort a bezpečnost pro vaše miláčky. S našimi produkty můžete mít jistotu, že tlapky vašich psů budou chráněny a dobře pečovány.

4 položek celkem
Komfortní ochranné nylonové botičky pro psa XS, 2 ks
od 84 Kč bez DPH
od 102 Kč

Nylonové botičky pro psa jsou určeny k ochraně poraněných tlapek psů a zabraňují pronikání nečistot do ran.

Kód: 19470
Samodržící bandážová obinadla s hořkou přísadou 5 cm/4,5 m (bal.4 ks)
107 Kč bez DPH
129 Kč

Účinná ochrana proti okusování ran a pro ošetření drobných zranění.

Kód: 19450
Ochranná silikonová ponožka pro psa
od 148 Kč bez DPH
od 179 Kč

Ochranná silikonová ponožka pro psa je nepromokavá a udržuje rány a obvazy suché a čisté.  

Kód: 19431
Ortopedická matrace
ZDARMAZDARMA
od 3 189 Kč bez DPH
od 3 859 Kč

Ideální pro starší psy a psy trpící proleženinami. Poskytuje správný noční odpočinek, podporuje krevní a lymfatický oběh a držení těla.

Kód: 126/M
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz