Naděje a radost pro čtyřletou fenku německého ovčáka

Měli jsme tu čest přivítat v našem skladu v Liberci nového čtyřnohého pacienta - fenku německého ovčáka. Přišla k nám s bolestivým problémem na levé zadní noze - s touto nohou našlapovala po patní kosti. Příčinou jejího utrpení byla nešťastná událost při běhání, kdy narazila na překážku a způsobila si zranění achilovky.

S její oddanou paničkou jsme se pustili do hledání nejvhodnějšího řešení, kterým se nakonec stala ortéza na hlezno s pevnou dlahou.

Ortéza na hlezno je ideální pro psy s poraněním hlezna, které vyvolává bolest, kulhání a potíže při pohybu. Díky této ortéze se hlezno stabilizuje, což vede k lepší funkci vazů a úlevě od bolesti. Snižuje zatížení hlezna, aniž by omezila pohyb, a současně redukuje bolest a otoky v postižené oblasti, přičemž podporuje proces rekonvalescence.

Otok a mozol, který se v průběhu špatného návyku při chůzi fence zvětšil, nyní bude mít možnost regenerace.

Po nasazení ortézy jsme mohli sledovat úžasné změny. Psí holčička původně nejistě šlapala na postiženou nohu, ale po krátké procházce si uvědomila, že ortéza není nepřítel, ale pomocník. Začala nám dávat naději, že ortéza je prostředek, který jí může vrátit radost ze života a pohybu.

Tento příběh nám připomíná, jak důležité až kouzelné mohou být ortézy v životech našich chlupatých přátel. Jsou to nejen léčebné nástroje, ale také klíčoví spojenci při obnovení pohyblivosti a radosti pro psy, kteří prošli těžkým obdobím.

Click hereČlánek na blogu: 1) Ortéza na hlezno: pomocník v pohybu pro vašeho psa, 2) Péče a údržba ortézy pro psa.

UltraPet -  Instagram (8)


Proč zvolit značku Balto

Balto je symbolem kvality a pečlivé péče o zvířata. Jejich ortopedické ortézy a podpěry jsou ručně vyráběné v Itálii, s důrazem na nejvyšší standardy a jsou schváleny veterináři. Tato značka klade důraz na výzkum a spolupráci s odborníky v oboru, což garantuje bezpečnost a efektivitu jejich produktů.

Značka Balto zdůrazňuje vášeň pro péči o zvířata, což je zřejmé ve všech aspektech vývoje a výroby. Snaží se neustále zlepšovat své výrobky, používá kvalitní materiály a investuje do inovací.

Při výběru ortézy od značky Balto nejenže zabezpečíte kvalitní ochranu pro svého psa, ale také podpoříte váš vlastní příběh o lásce ke zvířatům. Navštivte náš e-shop a objevte, jak Balto může posílit pohodu vašeho psího přítele.

Pokud máte i vy doma pejska, který má problém s pohybovým aparátem, neváhejte se po předchozí telefonické domluvě zastavit za námi v Liberci a můžeme pejskovi vyzkoušet tu správnou velikost.

6  UltraPet, Na Žižkově 635/68, 460 06 Liberec

5  +420 777 761 474

4  info@ultrapet.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz