NUTRIX PIU krmivo pro štěňata 10 kg

Kód: N0311
Neohodnoceno
Značka: NUTRIX PIU
940 Kč –20 %
NUTRIX PIU  pro štěňata 10 kg
940 Kč –20 % 752 Kč 671 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kompletní krmivo pro rostoucí štěňata střední velikosti v období růstu od 50. dne do 12 měsíců věku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmení štěněte je bezesporu jedním z nejnáročnějších úkolů spojených s péčí o psa. Přesně v této fázi je důležité poskytnout jim výživnou stravu, která podporuje jejich růst a vývoj.

NUTRIX PIU pro štěňata je revoluční produkt navržený speciálně pro středně velké psy v období růstu od 50. dne do 12 měsíců věku. Toto unikátní krmivo bylo podrobeno dlouhodobému výzkumu a studiu, aby se efektivně postaralo o všechny aspekty spojené s krmením středně velkých štěňat.

Kompletní krmivo

Tento produkt sám o sobě zajišťuje všechny nutriční požadavky štěněte. Jeho sestava je pečlivě vyvážená, obsahuje všechny nezbytné živiny, vitamíny a minerály potřebné pro správný vývoj kostí, svalů a celkového zdraví. Uspokojuje všechny nutriční požadavky štěněte, kterému dodává bujný růst a maximální robustnost. Krmivo není nutné integrovat s vápníkem, vitamíny nebo jinými produkty. Je jen třeba mít neustále k dispozici čistou pitnou vodu.

S NUTRIX PIU granulemi pro štěňátka můžete mít jistotu, že poskytujete svému štěněti nejlepší možnou výživu od samého začátku. Uvolněte se ze starostí o krmení a věnujte se naplno radostem z nového společníka. S naším krmivem získáváte nejen výsledky dlouholetého výzkumu, ale také klid, že Vaše štěně dostává to nejlepší.

Dokonale vyvážené

Optimální dávkování bílkovin s kompletním pokrytím potřeb esenciálních aminokyselin zajišťuje s vybraným původem z vysoce kvalitního zdroje (např. rybí bílkoviny), které pocházejí pouze z celých sleďů ze Severního moře, vyrovnaný a silný růst, zabrání škodlivému a nadměrnému růstu svalové hmoty v porovnání s růstem kostí a vnitřních orgánů. Stává se tak při nadměrném množství bílkovin (více než 26,5 - 27 %).

Praktické a efektivní

Granule začněte podávat ve věku 50 - 60 dnů po odebrání od feny. Štěňatům ponechte k dispozici suché granule podle libosti, ve dne i v noci, společně s pitnou vodou. Štěně vzhledem k menším rozměrům a objemu jeho trávicího systému potřebuje často krmit, a to i v noci, za předpokladu, že mu bude dávkováno pokaždé omezené množství krmiva.

Granule jsou vyrobené bez přídavku aromat, stejně jako bez barviv a konzervačních látek. Byly speciálně navrženy pro podávání dle libosti. To řeší problém nalezení "dokonalého dávkování" během počátečních fází růstu. Štěně sní pouze správné množství odpovídající jeho věku a vývojovému stádiu, aniž by bylo lákáno umělými příchutěmi, aby snědlo více, než je nutné.

Dokonale vyvážené

Optimální dávkování bílkovin s kompletním pokrytím potřeb esenciálních aminokyselin zajišťuje s vybraným původem z vysoce kvalitního zdroje (např. rybí bílkoviny), které pocházejí pouze z celých sleďů ze Severního moře, vyrovnaný a silný růst, zabrání škodlivému a nadměrnému růstu svalové hmoty v porovnání s růstem kostí a vnitřních orgánů. Stává se tak při nadměrném množství bílkovin (více než 26,5 - 27 %).

Na základě studie

Cílem bylo vyřešit problém s podáváním dle libosti a dokonalého dávkování. Ve skutečnosti, jak veterináři dobře vědí, pes - štěně, je mezi savci tím, kdo má menší porodní hmotnost ve srovnání s hmotností, které dosáhne v dospělosti. Kromě toho, je mezi savci vždy tím druhem, který dosáhne plného růstu v co nejkratším čase, v porovnání se svou hmotností.

Z tohoto důvodu se mezi 2. až 5. měsícem věku přepočítává na hmotnost 2/3 toho, co sní. To způsobuje několik problémů, které komplikují majiteli život:

  1. pes musí jíst s dávkováním rozděleným do celého dne;
  2. při tak rychlém růstu se denní dávka často mění (zvyšuje se nejméně jednou za 5 - 7 dní);
  3. do 5. měsíce věku se neukládá glykogen uvnitř svalových buněk a z tohoto důvodu má další důvod k častému jídlu;
  4. proměnlivost klimatu mezi různými oblastmi a různými ročními obdobími určují ve stejném věku a pro stejná plemena důležitou proměnnou kalorické potřeby psa;
  5. v neposlední řadě k tomu také přistupuje rozdílná životaschopnost jednotlivých jedinců s různými okolnostmi, kterým může být pes vystaven - klidné prostředí s malým množstvím podmětů, jinak s přítomností dětí, se kterými si hraje nebo např. začátek výcvikového období.

Všechny tyto faktory, které velmi ztížily přesné nebo dokonce přibližné určení správného poměru krmné dávky, jsou řešeny prostřednictvím NUTRIX PIU krmiva pro štěňata. Je to krmivo, u kterého proběhlo 8 let experimentování u desítek vrhů různých plemen, které byly krmeny výhradním způsobem. Produkt byl vyladěn v každém detailu, aby mohl být podáván výhradně sám a podle libosti štěněte ve dne i v noci.

Balení: 10 kg.

Granule banner 2

O firmě NUTRIX PIU

Firma NUTRIX PIU byla založena v roce 1954 Dr. Armeliem Cristalli, veterinářem specializujícím se na obor výživy zvířat. Od 60. let se specializuje na výrobu krmiva pro psy a kočky. Firma nejprve působila v Itálii a patřila mezi první firmy v Evropě. Všechny produkty byly vyrobeny a testovány uvnitř firmy, kde se také nachází plně vybavená chemická laboratoř, analytická laboratoř a psí chovatelská stanice. Produkty jsou vyráběny v závodě v Castelraimondo, v srdci Itálie. Díky neustálému výzkumu a přísnému výběru surovin jsou produkty značky NUTRIX PIU považovány za nejkvalitnější na trhu.

Díky technologickým možnostem společně s výjimečnými znalostmi v nutriční oblasti se v průběhu 90. let NUTRIX PIU stala firmou s nejprodávanějším produktem na italském trhu.

Některé z produktů, např. HIGH ENERGY FOR DOGS, se zapsaly do historie italské profesionální kynologie a v dnešní době je NUTRIX PIU stále hlavním výrobcem v Evropě s velmi účinným produktem zaměřeným na březost a kojení. Další příklad neúnavného výzkumu pro uspokojení potřeb koček a psů jsou nedávno přidané produkty do řady NUTRIX PIU, jako jsou např. krmivo SENIOR pro psy ve věku od 7 let. 

Každý produkt byl roky testován než se dostal na trh, aby bylo spotřebiteli zajištěno optimální a celkové pokrytí nutriční potřeby zvířete, pro které jsou naše produkty určeny. Dalším základním cílem pro NUTRIX PIU je udržení cen při zachování nejvyšší kvality produktů v rámci evropského trhu, který garantuje nejlepší stravitelnost a vstřebatelnost pro ty, kteří využívají průmyslové krmivo jako hlavní stravu.

NUTRIX PIU logo

cruelty-free-p   ogm-free-p

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo
Hmotnost: 10 kg
Věk psa: Štěně
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz